10 вересня 2021 року в 15.00 в ауд. 2.401 відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри фінансів, обліку та оподаткування та студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» зі стейкхолдером

22 вересня 2021, 6:51 am Автор
Прочитано 296 разів Останнє редагування Середа, 22 вересня 2021 06:57

10  вересня 2021 року в 15.00 в ауд. 2.401 відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри фінансів, обліку та оподаткування  та студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» зі стейкхолдером -  Головним спеціалістом відділу судової влади департаменту контролю органів судової влади та правоохоронної діяльності  Рахункової  Палати України, кандидатом економічних наук Шевченком Володимиром Володимировичем.

Предметом  обговорення став зміст робочих програм навчальних дисциплін професійного спрямування освітньо-професійної програми «Облік і аудит» освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр».

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua