13.09.2019 відбувся Міжнародний Форум Людського Капіталу «Україна майбутнього»

16 вересня 2019, 5:20 am Автор
Прочитано 1198 разів Останнє редагування Понеділок, 16 вересня 2019 05:26

13.09.2019 відбувся Міжнародний Форум Людського Капіталу «Україна майбутнього»

Освітній Хаб міста Києва - територія нових можливостей для кожного!

На форумі присутні представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування, та кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА.

hourglass:цікаві питання обговорені на Форумі: "Трансформація системи освіти шляхом впровадження концепції навчання протягом життя (Life Long Learning)" та "Тотальна діджиталізація країни".
point_right: виступили Шойфот (США), експерт з питань освіти Повілас Плукас (Литва), директор Інституту педагогічної освіти і освіти для дорослих НАПН України Лариса Лук’янова, заступник голови ГО "Українська асоціація міст, що навчаються" Наталя Іванова, голова профспілки освітян міста Києва Олександр Яцунь, а також автор наймасовішого освітнього проекту України “Lingva.Skills” Віталій Зубков.
point_right: Хедлайнерами другої панелі стали радниця голови Державної митної Служби України Яніка Мерило, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Сергій Веретюк, а також Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко.