8.05.2019 Вшанування до Дня пам’яті та примирення

13 травня 2019, 8:44 am Автор
Прочитано 805 разів Останнє редагування Понеділок, 13 травня 2019 08:46

8.05.2019 на Шулявському цвинтарі в Києві, так само як у всій країні, відзначався День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Голова Солом'янської районної адміністрації І.Довбань, що був присутній на заході відзначив, що саме в ці дні гранично ясно, що для України побажання миру є найголовнішим. Він підкреслив, що незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи.

Студенти, викладачі, адміністрація Національного авіаційного університету вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до Братської могили.