Факультет економіки та бізнес-адміністрування успішно пройшов перевірку системи менеджменту якості

1 листопада 2021, 11:29 am Автор
Прочитано 641 разів Останнє редагування Вівторок, 27 вересня 2022 11:16

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування 27 жовтня 2021 року було здійснено перевірку системи менеджменту якості. Аудитори детально дослідили систему документообігу, ознайомились з положеннями, планами і звітами, перевірили документи, що відображають рівень дотримання правил охорони праці та безпеки.

Також для відображення якісних показників роботи та сильних сторін в діяльності факультету було досліджено документи з профорієнтаційної, навчальної, методичної, виховної та наукової роботи, міжнародної діяльності та результати комунікації зі здобувачами вищої освіти, стейкхолдерами. Аудитори відмітили високий рівень якості системи менеджменту факультету та підкреслили сильні сторони, а саме:

- наявність освітньо-наукових програм підготовки PhD за спеціальностями 051 «Економіка» та 075 «Маркетинг», а також докторантури за економічними спеціальностями;

- діюча Спеціалізована вчена рада;

- наявність міжнародних угод про співпрацю та угод із стейкхолдерами;

- підготовка здобувачів вищої освіти в англомовних групах.

Дякуємо аудиторам за висловлені побажання та високий професіоналізм!