І Міжнародна науково-практична конференція «РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ: НАУКОВІ ТЕЧІЇ ТА РІШЕННЯ»

22 жовтня 2020, 1:56 pm Автор

22 жовтня 2020 року було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ:
НАУКОВІ ТЕЧІЇ ТА РІШЕННЯ».

Загалом у роботі конференції взяли участь більше 200 учасників з 7 країн та 28 організацій і установ.
Привітали учасників Світлана Петровська (к.е.н., професор, декан Факультету економіки і бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету), Prof. Dr. Aleksy Kwilinski, (Habilitated Doctor in Economics, Professor at the London Academy of Science and Business, London, United Kingdom), Gechbaia Badri, (PhD in Economics, Associate Professor, Academician of the Scientific Academy of Business of Georgia, Head of the Department of Business Administration, Management and Marketing, Batumi State University named after Shota Rustaveli; Head of the Research Center of Batumi Navigation Teaching University, Georgia, Batumi), Окулич-Козарін Валері (професор, керівник громадської організації «Східноєвропейська наукова група», Польща), Ольга Вовк (к.е.н., доцент кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету).
З цікавими доповідями виступили Ареф’єва Олена ( завідувач кафедри, д.е.н., професор Національний авіаційний університет, Україна), Чернявська Олена (д.е.н., професор, Національний авіаційний університет), Титарчук Ірина (к.е.н., доцент, доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Україна), Іонін Євген (завідувач кафедри обліку, аналізу і аудиту, д.е.н., професор, Донецький національний університет ім. Василя Стуса,( м. Вінниця, Україна), Шалупаєва Наталія ( викладач кафедри економічної теорії та світової економіки, Гомельський державний університет, Білорусь), Голєрова Валерія ( директорка з інновацій стартап-інкубаторів YEP, Україна).
Роботу конференції продовжили в семи наукових секціях, де учасники представили власні наукові здобутки і обговорили проблеми і перспективи розвитку економіки та бізнес-освіти.