На факультету економіки та бізнес-адміністрування створено Раду роботодавців

16 листопада 2021, 11:04 am Автор
Прочитано 621 разів Останнє редагування Середа, 17 листопада 2021 11:16

16 листопада 2021 року було проведено перше засідання Ради роботодавців факультету економіки та бізнес-адміністрування.

З вітальним словом виступив декан факультету Сергій Смерічевський, який окреслив плани і перспективи співпраці з підприємствами та організаціями. Заступники декана Ольга Вовк та Оксана Попович навели основні функції та завдання роботи Ради, що визначенні Положенням про Раду роботодавців Національного авіаційного університету.

В процесі обговорення функціонування Ради роботодавців факультету було обрано голову Ради, ним став Заводовський Станіслав, начальника відділу маркетингу ДП «Національного спортивного комплексу «Олімпійський», а також заступника – Полоус Віктор, генеральний директор ТОВ «Прайм Конект».

Загалом в установчому засіданні Ради взяли участь представники близько 20 підприємств та установ, котрі висловили підтримку та зацікавленість у підвищенні якості освітніх послуг та формуванні професійних компетенцій студентів факультету.