Обговорення питань інтернаціоналізації вітчизняної вищої освіти на "Емігрантському радіо"

5 лютого 2020, 8:10 am Автор

4 лютого відбулась зустріч з Ельханом Нурієвим і Світланою Дворянчиковою на "Емігрантському радіо" в рамках проекту "Діалоги про освіту", в якому було обговорено питання інтернаціоналізації вітчизняної вищої освіти і викликів сьогодення щодо навчання іноземних студентів в Україні.
В обговоренні прийняв участь Ю. Поканевич, кандидат економічних наук, відповідальний за напрям роботи з іноземними студентами та міжнародних зв'язків факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету, та Т.Хайдарова відповідальний секретар Приймальної комісії факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ. Емігрантське радіо – це можливість отримувати вичерпну інформацію про ринок праці та освіти в усіх країнах світу, відповіді на всі казусні запитання, що виникають між емігрантом і працедавцем за кордоном, та мати юридичну допомогу в їх вирішенні, підтримувати контакти з закордонними профспілковими організаціями українців, мати щоденний прямий зв’язок з Великою Україною.