Перемога у фіналі ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

3 грудня 2020, 10:23 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 22 разів Останнє редагування Четвер, 03 грудня 2020 10:27

Студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Підприємництво та бізнес-технології» НАУ Кальник Марина, Гаврюш Владислав вирішили перевірити бізнес-ідею через участь у ІІІ Всеукраїнському студентському конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

Журі конкурсу підтвердили інвестиційну привабливість представленого бізнес-проєкту, нагородивши команду ФЕБА НАУ призовим 3-ім місцем. 

Студентка-стартапер Марина Кальник поділилась міркуваннями: «У цьому році я разом зі своїм одногрупником брала участь у конкурсі «Бізнес - трамплін – 2020» з бізнес-проєктом Relax hub «Summ&Win». У ньому я звернула увагу на такі види водних розваг як: вейкборд, сапборд та каяк. Чому саме вони? Адже я вважаю, що потрібно урізноманітнювати життя українців та робити доступними дані види спорту для кожного бажаючого. Хочу висловити подяку нашому науковому керівнику – Терещенко Елеонорі Юріївні, завідувачу кафедри та всім викладачам випускової кафедри економіки та бізнес-технологій, які прикладають фахові зусилля задля нашого професійного розвитку у  підприємництві».

Науково-педагогічний колектив кафедри економіки та бізнес-технологій вітає наукового керівника та команду бізнес-проєкту з перемогою, бажаємо подальших здобутків у продукуванні та реалізації стартапів, підприємницької успішності у збалансуванні можливостей та ризиків!

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається