Тиждень благодійних лекцій від студентської ради факультету економіки та бізнес-адміністрування

26 квітня 2022, 11:01 am Автор
Прочитано 406 разів Останнє редагування Понеділок, 02 травня 2022 11:06

Війна змінила наші погляди, цінності та пріоритети, тому зараз ми допомагаємо всім максимально, наскільки це можливо. Ми всі шоковані кадрами та подіями з міста Маріуполь, що змушує нас цінувати життя і боротися до останнього. Студентська Рада ФЕБА провела з 19.04 по 22.04  тиждень благодійних лекцій, зібрані кошти з яких переведені на рахунок полку «Азов». Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 6 тисяч гривень.

До циклу благодійних зустрічей долучились:

- Маргарита Стельмашова, лектор інституту професійної супер-візії, кваліфікований психотерапевт, з презентацією на тему «Пояснення нашої психіки, чому ми так реагуємо на події»

- Настя Савчак, експерт по сторіс та продажах, продюсер малих експертів, сторіс-мейкер топ блогерів,автор першого курсу по сторісмейкінгу на українському ринку,  з презентацією на тему «Як спеціалістам продовжити свою діяльність в теперішніх умовах, підтримувати клієнтів та вийти на закордонний ринок»

- експерти ТМ«Кукурудза Блог» з презентацією на тему «Контент-маркетинг у воєнний час»

- Катерина Суліма, хореограф, професійний артист та педагог,   з презентацією на тему «Заняття із стретчингу онлайн»

- Ірина Юрченко, Бренд менеджер ТМ «П‘яної вишні», з презентацією на тему «NFT. Що за незрозуміла абревіатура?».

Отримані навички посилюють професійні компетенцій студенті. Заряджені новими знаннями та мотивовані рухатись вперед, студенти та Студентська Рада ФЕБА готові працювати для перемоги  України далі і ще старанніше!!!