Участь студентів ФЕБА в програмі Erasmus+

27 лютого 2020, 10:01 am Автор
Прочитано 744 разів Останнє редагування Четвер, 27 лютого 2020 10:47

Вдало триває навчання студентки факультету економіки та бізнес-адміністрування групи КБ-310Б (спец. Економічна кібернетика) Волощук Дарії по

програмі академічної мобільності Erasmus+ КА107 "Кредитна мобільність" в Університеті м. Кадіс/Cadiz University (Іспанія) протягом другого семестру 2019/2020 навчального року.

Навчання проходить за системою,  коли є можливість обирати предмети за своєю спеціальністю протягом першого місяця навчання, відвідуючи заняття особисто. Загальна кількість ECTS-кредитів не повинна перевищувати 30 ECTS.

В минулому році Волощук Д. отримала особисту подяку ректора НАУ, як краща студентка факультету економіки та бізнес-адміністрування, і тепер гідно представляє наш факультет в програмі Erasmus+.

Ми пишаємося нашою студенткою! Успіхів у навчанні!

(1 Голосувати)