Відбувся І Всеукраїнський економічний квест

14 грудня 2019, 8:59 am Автор
Прочитано 1010 разів Останнє редагування Субота, 14 грудня 2019 09:01

12 грудня кафедра економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування провела І Всеукраїнський економічний квест.
Креативні ідеї та гнучкі рішення продемонстрували учні шкіл м. Києва і Авіакосмічного ліцею, які були нагороджені призовими місцями і подарунками. Студенти освітньої програми "Економіка підприємства" презентували проект в рамках Всеукраїнського конкурсу «Look of New Generation» «Дуальна освіта - крок до підвищення конкурентоспроможності людського капіталу держави».
Викладачі ФЕБА та вчителі прийняли участь у науково-методичному семінарі "Формування економічних компетенцій у сучасної молоді", обговорили проблеми результативності навчання і наукових досліджень студентів, а також розглянули технології й умови застосування активного навчання.

(1 Голосувати)