Відкрита лекція к.е.н, доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Н.Кривицької

31 жовтня 2019, 4:30 pm Автор
Прочитано 723 разів Останнє редагування Четвер, 31 жовтня 2019 16:32

31 жовтня відбулась відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Н.Кривицької на тему «Нетарифні заходи регулювання зовнішньоекономічної діяльності»,  для студентів групи 218 галузі знань 07 Управління та адміністрування, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОПП «Митна та біржова справа».

На лекції були присутні к.е.н., доц. В.Командровська (кафедра економіки та бізнес-технологій),  к.е.н. О.Овсак (кафедра економіки та бізнес-технологій), старший викладач О. Криворучко (кафедра маркетингу) , асистент О.Назаренко (кафедра економіки та бізнес-технологій)