Вітаємо переможця конкурсу «Мій ФЕБА карантин»

8 травня 2020, 3:19 pm Автор
Прочитано 736 разів Останнє редагування П'ятниця, 08 травня 2020 15:22

Сьогодні завершився чудовий фотоконкурс «Мій ФЕБА карантин»

Увесь світ бореться із вірусною інфекцією COVID-19, людей просять дотримуватися правил карантину та не виходити з домівки без нагальної потреби. Ми знаємо, що наші чудові студенти теж дотримаються режиму самоізоляції. Ми всі переживаємо дивовижний момент, який ще зовсім нещодавно не можна було собі навіть уявити, зупинилося буквально все на Землі!

Це не тільки страшно, але і страшно цікаво одночасно. Ніхто і ніколи раніше подібного не бачив. Для того, щоб у нас залишилися цікаві спогади, факультет економіки та бізнес-адміністрування запропонував студентам зробити фото, які б висвітлили студентське життя на карантині.

Також метою фотоконкурсу було сприяння самореалізації творчого потенціалу студентства.

Багато цікавих світлин було представлено на конкурс, самі ж студенти і обирали переможця шляхом відкритого голосування в телеграм каналі.

І от нарешті переможець!!!!!

Студентка групи ОА-215Б

Чиженко Валерія Володимирівна з прекрасним знаковим креативним фото!!!!

Вітаємо переможця!!!!

Ми пишаємося нашими студентами!!!