Засідання Вченої Ради ФЕБА

21 травня 2020, 5:27 am Автор

20.05.2020 відбулось чергове засідання Вченої Ради факультету економіки та бізнес-адміністрування.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Про діяльність та перспективи розвитку кафедри фінансів, банківської справи та страхування. (Доп.: Соловей Н.В.)
  2. Про дистанційне навчання за допомогою сервісів Google.  (Доп. зав. каф.)
  3. Про результати екзаменаційної сесії (Доп.: зав. каф.)
  4. Обговорення результатів самоаналізу освітніх програм кафедр факультету.
  5.  Про подовження відпустки по догляду за дитиною аспіранту четвертого року заочної форми навчання Бутенко Г.О. з 12.05.2020р. по 11.11.2020р.
  6. Про продовження терміну проживання у гуртожитку № 2 студмістечка НАУ в.о. завідувачу кафедри обліку та аудиту Попович О.В.
  7. Про продовження терміну проживання у гуртожитку № 6 студмістечка НАУ професору кафедри економіки повітряного транспорту Пілецькій С.Т.
  8. Про поселення у гуртожиток № 2 з поліпшеними умовами проживання студмістечка НАУ професору кафедри фінансів, обліку і аудиту Пілецькій С.Т.