Командровська Вероніка Євгенівна

Командровська Вероніка Євгенівна – доцент кафедри економіки та бізнес технологій

Науковий ступінь – кандидат економічних наук

Вчене звання - доцент

Сфера наукових інтересів: інноваційний розвиток підприємств, організаційно-економічний механізм управління бізнес-процесами, стратегічне управління авіапідприємствами.

Науково-дослідні роботи, в яких викладач приймав участь:

1. Участь у виконанні НДР «Проблеми ефективності функціонування та розвитку ринку транспортних послуг» (№ державної реєстрації  0112U008113, 2012-2015 рр.).
  2. Участь у виконанні НДР «Науково-методичне забезпечення управління бізнес-процесами для розвитку підприємництва» (№ державної реєстрації 0118U004685, 2018-2021рр.)

Основні наукові та науково-методичні праці

1.Taxation of SMEs as an Instrument of Public Impact on their Activity / N.Shlafman, O. Bondarenko, A.Zacharov, Y. Shtoka, V.Komandrovska // Journal of Legal, Ethical and Regulatory Issues Volume 22, Special Issue 2, 2019. Режим доступу:  https:// www.abacademies.org /articles/Taxation-of-SMEs-as-an-instrument-of-Public-impact-on-their-activity-1544-0044-22-SI-2-375.pdf  (SCOPUS)

1. Командровська В.Є. Економічний розвиток авіапідприємств в умовах агресивного стану зовнішнього середовища / В.Є.Командровська, О.О.Сунцова, І.І. Любезна // Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Міжнародні відносини та світове господарство. Зб.наук.праць. - 2018. – Вип.20, Ч.3. – C.68-74. (фахове видання)
  2. Командровська В.Є. Використання концепції відкритих інновацій для забезпечення економічного зростання країни / В.Є.Командровська, К.В.Петриченко. // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. Наук.-вироб.журнал. - 2018. – Вип.5 (104) – С.83-88. (фахове видання)