11.11.2019 Кафедра міжнародної економіки ФЕБА запрошує взяти участь у ХІІ міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В СВІТОВІЙ ЕКОНОМІЦІ»

11 листопада 2019, 2:14 pm Автор
Опубліковано в події
Прочитано 1489 разів Останнє редагування П'ятниця, 01 листопада 2019 15:10

Кафедра міжнародної економіки

Національного авіаційного університету запрошує Вас до участі у ХІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В СВІТОВІЙ ЕКОНОМІЦІ»,  яка відбудеться 11 листопада 2019 року 1000, за адресою: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 1,
зала засідань Вченої ради НАУ.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, магістри, а також фахівці, які цікавляться розвитком світового господарства та міжнародних економічних відносин.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua