І Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

22 жовтня 2020, 11:57 am Автор
Опубліковано в події

Запрошуємо прийняти участь у І Міжнародній науково-практичний конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення», яка відбудеться 22 жовтня 2020 року на базі Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету. Програма конференції та посилання за он-лайн засідання розміщені за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1Q566-N9sgWyNwXWKQMqXAlzaQgy9CIcry6qPG33xEtE/edit?usp=sharing.

Мета конференції полягає в науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів та моделей в системі управління розвитком економіки та процесами бізнес-адміністрування за для підвищення якості прийнятих управлінських рішень в контексті сучасних проблем та протиріч глобалізації, моделювання складних систем різної природи, що забезпечує конкурентоспроможність суспільства та бізнесу у міжнародному цифровому просторі.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!

З повагою, колектив Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

(1 Голосувати)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua