14 березня 2023, 3:15 pm Автор
Прочитано 297 разів Останнє редагування Четвер, 09 березня 2023 15:23

ПРОГРАМА

1. Призначення та статус цієї програми
Ця програма с документом, що фіксує спільний погоджений план роботи експертної групи у закладі вищої освіти (далі - ЗВО) під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми, а також умови її роботи. Дотримання цієї програми є обов’язковим як для ЗВО, гак і для експертної групи. Будь-які подальші зміни цієї програми можливі лише за згодою як експертної групи, так і ЗВО.
Узгоджена програма виїзду фіксується в інформаційній системі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти і є частиною матеріалів акредитаційної справи.
2. Загальні умови роботи експертної групи
2.1. ЗВО на час роботи експертної групи в дистанційному форматі (з використанням платформи ZOOM) створює можливість для організації роботи та спілкування з фокус-групами відповідно до затвердженої програми акредитаційної експертизи.
2.2. ЗВО забезпечує доступ членів фокус-груп до он-лайн зустрічей.
2.3. Внутрішні он-лайн зустрічі експертної групи є закритими; крім випадків, коли це погоджено експертною групою, на ній не можуть бути присутні працівники ЗВО та інші особи.
2.4. ЗВО забезпечує присутність осіб, визначених у розкладі виїзду для кожної зустрічі, у погоджений час.
Зустрічі, включені до розкладу виїзду, є закритими. На них не можуть бути присутніми особи, що не запрошені на неї відповідно до розкладу.

2.6. У розкладі виїзду передбачено відкриту зустріч. ЗЕЮ зобов язании завчасно повідомити усіх учасників освітнього процесу за відповідною освітньою програмою про дату, час і місце проведення такої зустрічі.
2.7. ЗВО надає документи та іншу інформацію, необхідну для проведення акредитаційної експертизи, на запит експертної групи.
2.8. Контактною особою від ЗВО з усіх питань, пов'язаних з акредитацію освітньою програми, с гарант освітньої програми, вказаний у відомостях про самооцінювання.
2.9. Обов’язкове виконання вимог дотримання безпеки в умовах військової аїресії росії з боку ЕГ та ЗВО, запроваджених під час акредитації у місці впровадження ОП.

3. Розклад роботи експертної групи
Попередній етап підготовки до акредитаційної експертизи Вивчення та аналіз ОП; Вивчення відомостей про самооцінювання: аналіз навчального плану за ОП: співставлення ОП та проекту ОП в редакції 2022 року зі стандартами вищої освіти за активним посиланням на розміщені документи на сайті ЗВО. Погодження формату демонстрації матеріально-технічного забезпечення ЗВО. Складання та узгодження з ЗВО програми акредитаційної експертизи на період 14-16 березня 2023 р. Апробування електронних ресурсів до початку дистанційної зустрічі, пробна відеоконференція (за потреби).

Акредитація буде проходити з 14 по 16 березня 2023. Більш детально в документі

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua