Проводиться організація відбору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – університет) у 2021 році.

17 грудня 2020, 1:50 pm Автор 
Опубліковано в події
Прочитано 18 разів Останнє редагування Четвер, 17 грудня 2020 13:59

На виконання договірних зобов’язань між нашими закладами вищої освіти повідомляємо особливості організації відбору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – університет) у 2021 році.

 

Набір громадян на навчання у 2021 році сплановано проводити у три етапи:

1 етап: з 01.12.2020 по 30.01.2021 року – етап ознайомлення громадян із правилами відбору на навчання, особливостями підготовки та проведення відбору в умовах карантинних обмежень, порядком проведення військової підготовки, здачі вступних випробувань тощо. Ця інформація вже розміщена на офіційному сайті університету за посиланням https://nuou.org.ua/osvita/studentam. Організовано надання консультативної допомоги засобами зв’язку.

2 етап: з 01.02.2021 по 31.03.2021 року – етап подачі документів до відбіркової комісії університету (в тому числі і з використанням електронних ВЕБ-ресурсів), проходження медичного огляду (за направленнями відбіркової комісії), підготовки до вступних іспитів, проведення необхідних консультацій (зустрічей), інформаційної (агітаційної) роботи, зустрічей із бажаючими навчатися тощо. За досвідом, це час найбільш раціонального розподілу зусиль вступниками (якісна підготовка до іспитів, швидке проходження ВЛК, відсутність черг тощо).

3 етап: з 01.04.2021 по 31.08.2021 року – етап проведення конкурсного

відбору громадян України на навчання. На цьому етапі існує можливість вибору громадянами (після надання до відбіркової комісії необхідних документів та медичної довідки) дня та місяця здачі вступних іспитів в межах визначеного терміну та Плану відбору. Також на цьому етапі зберігається можливість подачі документів на навчання та проходження медоглядів для тих, хто своєчасно не прийняв такого рішення.

      

Разом з тим необхідно відмітити, що необґрунтоване затягування (відтермінування) громадянами часу подачі документів для вступу, проходження відбору або медичного огляду, як правило, призводить до суттєвих проблем в літні місяці із своєчасним проходженням (завершенням) конкурсного відбору та, як наслідок, до відмови громадянину щодо зарахування на навчання.

Також повідомляємо, що відповідно змінам до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», що відбулися у 2019 році, відстрочка від призову на строкову військову службу, на цей час, надається також і громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Така відстрочка надається на весь період проведення військової підготовки та на строк, що триває від завершення такої підготовки до присвоєння громадянину України первинного військового звання офіцерського складу.

Враховуючи вищезазначене та з метою своєчасного доведення до студентів порядку та особливостей вступу на навчання у 2021році, просимо Вас розмістити на Вашому електронному ресурсі, електронних ресурсах студентів інформацію про кафедру військової підготовки університету (презентацію), раціональні терміни проходження відбору на навчання та посилання, за якими можна отримати додаткову інформацію про проходження військової підготовки в університеті.

А саме: https://nuou.org.ua/osvita/studentam, https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi, https://www.іnstagram.com/kafedraviiskovoyi,   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за тел. 271-09-72, 271-09-78.

Цінуємо нашу сумісну діяльність в питаннях всебічного та гармонійного виховання молоді, формування у них патріотичних, морально-психологічних та військово-професійних якостей, виховання почуття обов’язку та готовності до захисту Вітчизни.

Користуючись нагодою дозвольте також привітати Вас із наступаючими Новорічними святами! Міцного Вам здоров'я, вагомих здобутків і просувань у кар'єрі, високих цілей і безперечних успіхів, глибокої поваги і щасливого життя!

Вдячні Вам за розуміння та співпрацю!

 

З повагою!

 

Начальник кафедри військової підготовки

 

полковник                                                                                    Євген КАМАЛОВ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Super User

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається