ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГ «ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСОБИСТОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВИХ ВІДНОСИН: ЧАС НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ»

3 березня 2020, 7:30 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 890 разів Останнє редагування Четвер, 27 лютого 2020 07:32

Факультет економіки та бізнес-адміністрування НАУ
Асоціація SPACETIME
Інститут соціально-економічних ініціатив
03 березня, ауд. 2.205, початок в 11.20.
ЗАПРОШУЮТЬ НА ТРЕНІНГ
«ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСОБИСТОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ
В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВИХ ВІДНОСИН: ЧАС НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ»

Система особистої ефективності - головний інструмент кар’єрного зростання та професійної самореалізації!
Тренінг з формування системи особистої ефективності необхідний всім, хто хоче стати лідером, професійно управляти організацією, персоналом, відносинами з партнерами.
Учасники тренінгу навчяться створювати ефективну систему управління, формувати архітектуру особистої ефективності і вольовий інтелект.

ПРОГРАМА:
- сім ключових складових системи особистої ефективності,
- постановка мети, розробка архітектури системи,
- вольовий інтелект,
- планування ресурсного потенціалу.

Система збалансованих показників.
Внутрішня і зовнішня оцінка відхилень.
Ефективність розподілу ресурсної бази.
Управління змінами.
Проектне управління
- трансакційні витрати і їх мінімізація.
Побудова індивідуальної системи особистісної ефективності з багатокомпонентним аналізом.

Тренінг містить три модуля:
М1 - методологія побудови системи особистої екфективності,
М2 - розробка кожним учасником власної авторської системи особистісної ефективності,
М3 - Багатофакторний аналіз. Коригування.
Тривалість тренінгу: 3 години.
Тренінг за авторською методикою проводить професійний бізнес - тренер, директор Департаменту інтеграції освітніх програм Асоціації SPACETIME, доктор економічних наук, професор Тетяна Пішеніна, керівник багатьох бізнес-проектів і корпоративних програм. Досвід роботи в Міжнародній торгово-промисловій палаті, бізнес - структурах, вищій школі, державній службі.
Координатори події - д.е.н., професор Кендюхов Олександр Володимирович, д.е.н., професор Чернявська Олена Валеріївна, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ФЕБА.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua