Хаб митної комунікації "Реалії митної справи у воєнний час"

14 березня 2023, 9:16 pm Автор
Прочитано 138 разів Останнє редагування Вівторок, 14 березня 2023 21:33
14 березня 2023 року кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ започатковано фахові зустрічі у форматі діалогового майданчика - Хаб митної комунікації, в рамках якісного забезпечення ОП "Митна та біржова справа". Було проведено круглий стіл - дискусію на тему: Реалії митної справи у воєнний час.
Цього разу запрошеними спікерами були:
?Татош Василь Васильович, начальник відділу з управління митними ризиками управління забезпечення митного контролю та оформлення Закарпатської митниці
?Зібницький Ілля Дмитрович, директор Асоціація митних брокерів України.

Доповідачі представили цікаві презентаційні матеріали щодо актуального стану митної справи в Україні; проговорили ключові питання воєнного часу, зокрема, митне оформлення гуманітарної допомоги та генераторів, організація роботи митних постів за умов воєнного стану тощо; окреслили коло важливих проблем митної сфери та запропонували напрями їх усунення.

Спікери звернули увагу на особливості заповнення декларації ПРО ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ ЩО ВИЗНАЮТЬСЯ ГУМАНІТАРНОЮ ДОПОМОГОЮ в QDpro. Всі охочі також можуть ознайомитись із покроковою процедурою заповнення декларації за посиланням.

Доповіді викликали зацікавленість здобувачів та викладачів, спікери отримували нагальні для освітньої спільноти питання з митної справи.
Щиро вдячні Василю Васильовичу та Іллі Дмитровичу за участь у професійному розвитку студентства!