А ви отримали відповідь на питання: спортивний маркетолог - професія майбутнього?

7 вересня 2021, 4:14 am Автор
Прочитано 301 разів Останнє редагування Субота, 04 лютого 2023 16:14

Під час захопливої зустрічі зі Станіславом Заводовським начальником відділу маркетингу НСК "Олімпійський", стейкхолдером ОП "Маркетинг" та представником Ради роботодавців НАУ студенти-маркетологи відповідали на питання, згадували цікаві факти історії та сучасності Світового спорту. Інтерактивний формат зустрічі, білети на футбол в якості бонусів найбільш активним, спілкування студентів наживо з практиком не залишили нікого байдужим!

Це була перша зустріч, якою ми розпочинаємо серію зустрічей з практиками та стейкхолдерами кафедри маркетингу.
Дякуємо Станіславу за любов до маркетингу та можливість запалити цим наших студентів!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua