Кафедра маркетингу провела засідання секції «Інноваційні маркетингові технології в глобальному цифровому просторі» в рамках ІІ МНПК «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

21 жовтня 2021, 12:53 pm Автор
Прочитано 226 разів Останнє редагування Четвер, 02 грудня 2021 21:02

21 жовтня 2021 року на факультеті Економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення».

Кафедра Маркетингу представила секцію «Інноваційні маркетингові технології в глобальному цифровому просторі» з майже 70 внесками у дослідження науковців, експертів, практиків-стейкхолдерів, аспірантів та студентів. У Конференції взяли участь представники університетів Грузії,  Польщі та України. Мови секційного засідання – українська, англійська. Учасників конференції вітала завідувачка кафедри маркетингу, доктор економічних наук, доцент Тетяна В'ячеславівна Князєва, яка побажала плідної роботи, конструктивних дискусій та обміну науковим досвідом. У центрі уваги спікерів панельної дискусії – діджиталізація маркетингу, цифровізація авіаційного транспорту, брендинг, соціальний медіа-маркетинг, вплив креативу та візуальних елементів дизайну на споживача тощо.

Кафедра Маркетингу дякує доповідачам, які презентували на високому рівні дослідження найактуальніших сучасних проблем та перспектив розвитку маркетингу, та бажає натхнення і нових здобутків всім учасникам.

конференція 21 жовтня 2021 феба

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua