Креатив за розкладом та як це бути client-friendly agency!

16 вересня 2021, 7:27 pm Автор
Прочитано 476 разів Останнє редагування Четвер, 02 грудня 2021 21:04

На ці та інші професійно-орієнтовані питання дізнались відповіді студенти 2 та 4 курсів англомовного проекту спеціальності "Маркетинг" під час відвідування рекламного агентства "Ahead International", яке успішно співпрацює з клієнтами з 2008 року!

Представники агентства повного циклу, а саме СЕО агентства Тетяна Чесакова, стратег та креативний директор Глеб Петренко, та провідний спеціаліст з маркетингової стратегії Михайло Черняк привідкрили завісу процесу дослідження та співпраці з клієнтами, показали залаштунки створення креативу, який відповідає маркетинговій цілі
Допитливі студенти довго не відпускали майстрів рекламного мистецтва та з радістю домовились про наступні зустрічі, комунікації з приводу практики за різними функціональними напрямами та безпосередньої роботи над брифами.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua