Свято маркетингу! День маркетолога 2021

28 жовтня 2021, 8:23 am Автор 
Прочитано 69 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 жовтня 2021 12:41

Навіть якщо цього року немає можливості відсвяткувати День маркетолога разом в стінах університету, ми його святкували "ВіртуальноРазом".

Більш ніж 250 учасників цьогорічного онлайн свята кафедри Маркетингу НАУ, привітання, посмішки і відчуття радості.
Ми пишаємося талантами нашої молоді – студенти, які самі підготували реліз свята, міксували зняті власноруч відеороліки, музику, анімовані кадри, записаний власний вокал. Під час онлайн заходу передивились спогади про святкування минулих років, де власними руками малювали "нерукотворні" шедеври, скористалися віртуальною дошкою та залишили автографи на згадку майбутнім поколінням.

Не тільки спогади й розваги, а й поповнення світогляду маркетингових знань та можливість спробувати свою сили у конкурсах та креативному інтенсиві теж представилась нашим здобувачам завдяки спільному заходу з кафедрою маркетингу Донецького національного університету імені Василя Стуса, за що окрема подяка колективу кафедри та особисто Тетяні Янчук. Наші студенти та викладачі здійснили віртуальну мандрівку до Вінниці на святковий захід "Козирний маркетолог" де відвідали майстер класи відомих практиків маркетологів та зіркових блогерів, обговорювали сучасні тренди ставили цікаві питання, а також приєдналися до участі у конкурсі та організували брейнсторм за допомогою онлайн технологій.
Вітаємо наших креативних маркетологів, представників двох команд, які опинилися в числи призерів за підсумками двох конкурсних брифів, це Лісова Каріна, Філіппова Тетяна, Марчук Валерія, Давиденко Богдан, Соколова Марія, Котовська Наталя.
Приємно спостерігати злагоджену командну взаємодію студентської спільноти. Приблизно так і виглядає ідеальний симбіоз між маркетологом і його клієнтами.
Тож, ми бадьорі, заряджені позитивом та мотивацією ставати професіоналами обраного напряму! Бажаємо вам бути здоровими, нехай ваша професійність надихає оточуючих та все сприяє вашій кар’єрі!

#маркетологинау

"Краще місце для навчання в НАУ - маркетинг ФЕБА, маркетинг ФЕБА! (підспівуйте разом з нами та в нашому Instagram @kafedramarketingnau)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua
Детальніше в цій категорії: « Кафедра маркетингу & НАБУ

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається