12 квітня 2017, 8:06 am Автор
Прочитано 775 разів Останнє редагування Середа, 12 квітня 2017 08:14

07.04.2017 р. кафедрою економічної теорії Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту було проведено Загальноукраїнську науково-практичну конференцію «Глобальні загрози розвитку економіки України: шляхи подолання».

7 квітня 2017 року кафедрою економічної теорії Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту було проведено Загальноукраїнську науково-практичну конференцію «Глобальні загрози розвитку економіки України: шляхи подолання». З вступним словом виступив доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії Засанський  Володимир Вячеславович. У роботі конференції взяли участь понад двадцять доповідачів.