Активні методи навчання на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування

1 жовтня 2021, 3:12 am Автор
Прочитано 443 разів Останнє редагування П'ятниця, 01 жовтня 2021 03:17

29 вересня 2021 року здобувачі спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” першого року навчання за сприянням доцента Роганової Ганни опановували сучасні методи навчання у вигляді ділової фінансової гри, розробленої американським бізнесменом, інвестором, автором відомих книг “Квадрат грошового потоку”, ”Багатий тато, бідний тато” Робертом Кійосаки. Більше 3-х годин зацікавлені та іноді спантеличені пропозиціями ринку студенти успішно намагалися заробити великі гроші в адаптованій під умови сучасної української економіки грі “Cash Flow” (Грошовий потік).

Результатом насиченої подіями гри став феєрверк студентських емоцій від купівлі-продажу нерухомості, акцій, бізнесу, звільнень з роботи та незапланованої купівлі дорогої яхти!

Дякуємо проекту “Rotary Club Kyiv International” за цікавий досвід, здобутий під час гри-тренінгу. Ведуча тренінгу Ольга Анголенко доступно і якісно пояснила правила та цілі гри, а куратор-ігротехнік Ольга Потоцька допомагала гравцям вчитися, швидко приймати ефективні фінансові рішення. Прокачка практичних фінансових навичок наших здобувачів через гру Cash Flow відбулася цікаво і насичено ???!

Сподіваємося на подальшу плідну працю!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua