Для студентів ФЕБА було організовано зустріч зустріч із заступником директора з економічних питань ТОВ «МАРШАЛЛ ТАБАКО»

2 червня 2022, 6:06 am Автор
Прочитано 431 разів Останнє редагування Четвер, 02 червня 2022 06:09

31.05.2022 кафедрою економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) було проведено зустріч із заступником директора з економічних питань ТОВ «МАРШАЛЛ ТАБАКО» Андрієм Тепериком.

До зустрічі долучились заступниця декана Ольга Вовк, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти. Зустріч розпочалась із вступного слова завідувачки кафедри Олени Ареф’євої, яка зазначила, що зустрічі з практиками сприяють формуванню спеціальних компетентностей та підвищити рівень фаховості. Під час свого виступу Андрій Теперик охарактеризув особливості планування витрат у бюджеті компанії, визначив ключові моменти функціонування ТОВ «МАРШАЛЛ ТАБАКО», зупинившись на економічних питаннях. На завершення зустрічі гість відповів на запитання присутніх. Висловлюємо щиру вдячність спікеру за можливість здобути новий досвід та сподіваємось на подальшу співпрацю !

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua