Проведено засідання наукової студентської проблемної групи ««Фінансова грамотність в умовах трансформації вітчизняного фінансового сектора»

7 травня 2020, 6:55 am Автор

5 травня 2020 року кафедрою фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки та бізнес-адміністрування у відповідності до графіку роботи наукової студентської проблемної групи «Фінансова грамотність в умовах трансформації вітчизняного фінансового сектора» була проведена онлайн - зустріч з учасниками групи.

З доповіддю «Фінансова інклюзія в Україні» виступила керівник групи доцент Гаврилко Т.О. Питання, які були розглянуті: сутність фінансової інклюзії;  фінансова інклюзія і фінансові технології; взаємозв’язок фінансової інклюзії і фінансової грамотності; фінансова інклюзія в умовах кризових явищ в суспільстві.