Старт зустрічей з практиками на кафедрі маркетингу в новому навчальному році

10 вересня 2022, 8:33 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 487 разів Останнє редагування Субота, 10 вересня 2022 08:40

9 вересня 2022 р. в рамках циклу гостьових лекцій з практиками відбулася зустріч здобувачів вищої освіти всіх рівнів спеціальності «Маркетинг» з Максимом Волошиним на тему «Комерційна діяльність авіакомпаній»

✈️  , в який були розглянуті наступні питання: бізнес-моделі авіаперевізників; вантажні, пасажирські та гібридні перевізники; регулярні та чартерні перевезення – поняття та принципи комерційної діяльності; перевезення як комплекс послуг; поняття авіаперевізник «повного сервісу», концепції «low-cost», «low-fare» та їх поступове змішування.
Спікер, доречи, закінчив КМУЦА (НАУ) та навчався в Airbus, Austrian Airlines, IATA, а високий рівень його практичного досвіду підтверджується посадами, які він обіймав: директора з розвитку мережі маршрутів, міжнародних відносин, тощо в провідних авіакомпаніях України та Європи, а також працював комерційним директором аеропорту «Бориспіль».

Зацікавленість до цієї зустрічі підтвердила затребуваність подібних заходів як у здобувачів вищої освіти, так і у викладачів, адже на лекції були присутніми біля 80 осіб.
Високий професійний рівень Максима Волошина, експерта в галузі цивільної авіації з 25 річним досвідом, дозволив протягом лекції підтримувати інтерактивний зв'язок з аудиторією, передати свої знання слухачам.

Попри дуже насичений об’єм вузькоспрямованого матеріалу та високу динаміку інтерактивного спілкування, після закінчення запланованого часу зустрічі, учасники тримали спікера за понад пів години питаннями, які переросли в жваву дискусію: цікавилися різними тонкощами, які може висвітлити тільки практик та професіонал на кшталт Максим Волошин.
Час сплив дуже швидко, тому домовилися про наступні зустрічі!

#маркетологинау #НАУ #NAU