Студенти ФЕБА відвідали освітню лекцію "Поведінкова економіка: як ми приймаємо фінансові рішення" НБУ та Музей грошей

6 листопада 2019, 12:23 pm Автор
Прочитано 703 разів Останнє редагування Середа, 06 листопада 2019 12:25

6 листопада студенти ФЕБА відвідали освітню лекцію "Поведінкова економіка: як ми приймаємо фінансові рішення" НБУ та Музей грошей. Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування організували освітній захід для студентів всіх спеціальностей ФЕБА.

Також 6 листопада 2019 р. відбулось відвідування культурного центру та освітньої платформи, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності студентів спеціальності фінанси, банківська справи та страхування.