Участь ФЕБА у VIII Міжнародній науково-практичній конференції "Європейська інтеграція вищої освіти України"

7 листопада 2019, 10:32 am Автор
Прочитано 859 разів Останнє редагування Четвер, 07 листопада 2019 10:34

7 листопада 2019 р. (м. Київ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка) відбуласьVIII Міжнародна науково-практична конференція “Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: студентоцентроване навчання, викладання та оцінювання як частина системи забезпечення якості вищої освіти”.

НАУ ФЕБА є учасником міжнародної події з питань якості освітніх програм, акредитації та оцінювання якості, а також обміну закордонним досвідом з розбудови забезпечення якості.

У пленарній сесії участь прийняли завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Соловей Н.В. та НПП кафедри Жам О.Ю., Чернявська О.В.

Захід походить за участі видатних освітян Україна та світу, зокрема:

-Стадний Єгор, заступник МОН України;

- Квіт Сергій, голова НАЗЯВО;

-Кремень Василь, президент НАПН України;

- Вільямс Саймон, директор, Британська рада в Україні;

- Шиткова Світлана, директор, Національний Ерасмус+, та інші.