Участь у Dream BIG Forum

1 березня 2020, 8:01 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 56 разів Останнє редагування Неділя, 01 березня 2020 08:03

27 лютого в київському Палаці спорту пройшов Dream BIG Forum - форум великих мрійників, які зуміли реалізувати свої самі амбітні цілі. На сцені виступили лідери бізнесу, громадські діячі та спортсмени, вони поділилися особистими історіями і розповіли про те, як втілювати в життя свої мрії.

 

Організатор Dream BIG Forum - Артур Мхітарян, засновник девелоперської компанії TARYAN Group. Для компанії це подія - проект корпоративної соціальної відповідальності, в рамках якого підтримується благодійний фонд «Пігулки». Ідея форуму полягає в тому, щоб надихнути якомога більше людей на нові мрії, цілі і досягнення. Разом з Артуром Мхітаряном на сцені Dream BIG Forum виступили:


  • Ахмед Бін Байат - бізнесмен і державний діяч Дубая. Його називають одним із творців сучасного міста: саме під керівництвом Ахмеда Бін Байат був побудований найвідоміший готель Burj al Arab ( «Парус»), знакові об'єкти Dubai Media City, Internet City, Jumeirah Beach, науково-дослідний парк і багато іншого.
  • Роберт Грін - автор шести світових бестселерів, один з яких - всесвітньо відома книга про лідерство «48 законів влади». У своїх роботах Роберт Грін аналізує принципи та якості видатних історичних особистостей і визначає, як вони впливають на шлях людини до його цілям.
  • Андрій Федорів - підприємець і засновник FEDORIV Group і FEDORIV Agency. Він вважається одним з головних маркетологів України, а його компанія співпрацювала з найбільшими брендами країни.
  • Ярослава Гресь - співзасновник Gres Todorchuk PR. Агентство відомо десятками ініціатив, серед яких - Kyiv Art Week, «Музей новин» і Ukraine WOW.
  • Алла Клименко - коуч і мотиваційний спікер. Розвиває проекти Upgrade Yourself, Level Up, Dream Year, а також проводить тренінги про те, як знайти своє щастя і де черпати енергію на реалізацію своїх мрій.
  • Олександр Усик - український боксер, чемпіон Європи та переможець Олімпійських ігор 2012 року. У 2018-му завоював всі чотири пояси в своїй категорії і став абсолютним чемпіоном світу з боксу.
  • Леонід Кравчук - перший президент України. На форумі він поділиться своїми поглядами на життя і мудрістю, придбаної на шляху до реалізації своїх мрій.

Викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування теж не лишилися осторонь такої події. Ми мріємо і робимо наші мрії дійсністю!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається