Відбувся інтерактивний семінар-дебати «Advantages and disadvantages of Ukrainian membership in WTO»

22 травня 2020, 6:36 am Автор

21 травня 2020 р. на кафедрі міжнародної економіки доцентом Сімаховою А.О. був організований інтерактивний семінар-дебати «Advantages and disadvantages of Ukrainian membership in WTO» англійською мовою з використанням платформи Goodle Meet. У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри, студенти-магістри, студенти першого курсу бакалаврату англомовного проєкту зі спеціалізації «Міжнародна економіка», а також запрошені іноземні гості: професор Вроцлавського університету природничих наук Валерій Окуліч-Козарин та студентки Краківського педагогічного університету.

Учасників привітала декан факультету економіки і бізнес-адміністрування С. Петровська, завідувач кафедри міжнародної економіки С. Мізюк.

Професор В. Окуліч-Козарин  звернувся до учасників вебінару із презентацією торговельної системи Польщі в умовах участі у СОТ. Дебати між студентами англомовного проєкту відбулися в інтерактивній формі з наведенням аргументів та обґрунтувань щодо переваг та недоліків членства України у СОТ для промисловості, сільського господарства, сфери послуг, інноваційного та соціального розвитку. Студенти виступили з презентацією розвитку ринку інтелектуальної власності та фінансової сфери України в умовах СОТ. Учасники вебінару-диспуту активно обговорили результати членства України у СОТ з баченням перспектив їх використання для економічного розвитку країни.

Вебінар проходив у День вишиванки, науково-педагогічні працівники та студенти кафедри були у гарному національному вбранні.