Візит професора Берта Форшелена (Prof. Dr. Bert Forschelen)

11 березня 2020, 6:01 am Автор

На запрошення факультету економіки та бізнес-адміністрування та факультету менеджменту, транспорту та логістики з 03.02.2020 по 21.02.2020  відвідав  Національний авіаційний університет професор «Вищої школи в Кайзерслаутерні»  (Німеччина) Берт Форшелен (Prof. Dr. Bert   Forschelen).

Цей спільний міжнародний проект проводився відповідно до угоди від 17.12.2019р. №55-2019/UA-BP між Національним авіаційним університетом та міжнародним німецьким фондом з економіки  «Senior experten service, GmbH» (Німеччина).

Під час візиту професор Берт Форшелен провів серію лекції та семінарів з викладачами, аспірантами та студентами магістратури факультету економіки та бізнес-адміністрування за тематичним напрямком «Стратегії міжнародного менеджменту та сучасні системи освіти»,  в тому числі за такими темами:

1. Процеси навчання протягом усього життя як необхідність в стратегічному менеджменті.
  2. Стратегічний міжнародний менеджмент європейських організацій.
  3. Передові освітні концепції в управлінні бізнесом.
  4. Сучасні методи маркетингового менеджменту.

Також відбулись робочі зустрічі  професора Берта Форшелена з деканом факультету професором С.Петровською та студентами ФЕБА.

Крім того, в рамках проекту також приймали участь викладачі та студенти кафедри маркетингу ФЕБА.

Проведені заходи дозволили залучити викладачів та студентів ФЕБА до міжнародного наукового та навчального обміну і підвищити їх фаховий рівень.