Зустріч завідувачки кафедри Тетяни Князєвої та викладацького складу кафедри зі здобувачами вищої освіти ОС "Бакалавр" 4 курсу ОПП "Маркетинг" ОПП "Електронний маркетинг" та англомовного проекту

14 квітня 2022, 3:59 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 392 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:30

Онлайн зустріч пройшла продуктивно, викликала жвавий інтерес учасників, які отримали відповіді та роз`яснення щодо графіку та порядку закінчення навчального семестру, державного іспиту та підготовки до захисту випускних робіт, умов вступу до магістратури та за схвальними відгуками здобувачів-випускників була дуже корисною.

Наперекір жорстким воєнним реаліям, ми залишаємося сильними, згуртованими та йдемо разом до Перемоги!
#маркетологинау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua