Кафедра економіки та бізнес-технологій проведено засідання секції «Економічний та інноваційний розвиток підприємницьких структур: реалії, виклики та стратегічні орієнтири» в рамках ІІ МНПК «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течі

21 жовтня 2021, 1:46 pm Автор 
Прочитано 27 разів Останнє редагування Вівторок, 26 жовтня 2021 12:29

21 жовтня 2021 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція  «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування:  наукові течії та рішення».

Кафедрою економіки та бізнес-технологій проведено засідання секції №3 «Економічний та інноваційний розвиток підприємницьких структур: реалії, виклики та стратегічні орієнтири», учасниками якої стало 100 осіб з різних закладів вищої освіти України та зарубіжжя. Засідання відкрила завідувачка кафедри, докторка економічних наук  Оксана Чумак, яка звернулася до присутніх з вітальним словом та доповіддю про інноваційні інструменти корпоративного управління. Також, цікавими доповідями було представлено наукові доробки доктора економічних наук, професора кафедри Андрія Володимировича Черкасова про вплив освітньої міграції на ринок праці України,  докторки економічних наук, професорки кафедри Оксани Григорівни Яворської про електронну комерцію за умов інформаційної економіки,  кандидатки економічних наук, доцентки кафедри Заріни Миколаївни Побережної про влив інформації щодо екологічної безпеки на авіаційному транспорті, асистентки кафедри Жанни Василівни Максименко про вплив біхевіористики на соціально-економічні передумови встановлення інтелектуальної економіки та магістра Богдана Олексієнко про інновації для успішного ведення бізнесу, стан та перспективи розвитку.

Наприкінці, до усіх учасників звернулася завідувачка кафедри Оксана Чумак, яка відзначила, що сучасна економічна наука не в змозі розвиватися без обміну досвідом між різними науковими школами та пошуку можливостей для апробації і впровадження результатів досліджень. Оксана Чумак висловила сподівання, що плідна робота учасників міжнародної конференції залишить тільки позитивні враження і надасть поштовх до подальших наукових звершень.

конференція 21 жовтня 2021 феба конференція 21 жовтня 2021 феба конференція 21 жовтня 2021 феба конференція 21 жовтня 2021 феба

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається