17.12.2021 пройшла ХІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ФІНАНСИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

20 грудня 2021, 10:56 am Автор
Прочитано 431 разів Останнє редагування Понеділок, 03 січня 2022 09:20

Конференція проводилась Кафедрою фінансів, обліку та оподаткування при сприянні Факультету Економіки та бізнес – адміністрування. Міжнародний статус конференції підтверджується наявністю тез доповідей із Великобританії, Німеччини, Польщі, а також наявністю партнерських відносин з найбільшими європейськими центрами науки в сфері економіки, обліку та фінансів.

Захід отримав широкий відклик у вітчизняному науково-освітньому середовищі, оскільки репрезентовані доповіді із провідних 34 закладів вищої освіти. Додатково варто звернути увагу на склад учасників конференції, 26 % від загального складу учасників становлять доктори наук, 33 % кандидати. Тобто 59 % учасників мають наукову ступінь. Небайдужими виявились і здобувачі вищої освіти до проблем, поставлених в рамках 10 актуальних та різнобічних секцій міжнародної науково – практичної конференції.

(1 Голосувати)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua