Кафедра фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА провела ряд заходів, присвячених «Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку».

11 листопада 2021, 7:30 am Автор 
Прочитано 23 разів Останнє редагування Вівторок, 16 листопада 2021 07:37
  1. Широкий резонанс серед студентства отримав перший сеанс ділової гри «Cash flow». За проханням здобувачів вищої освіти проведено другий її сеанс «Фінансова грамотність - шлях гармонічного розвитку та самовдосконалення особистості». Захід організовано в рамках проекту з фінансової грамотності «Добробут нації» за підтримки Rotary-Club Kyiv-Internatonal. За допомогою науково – педагогічних працівників кафедри та спеціалістів міжнародної добровільної клубної організації здобувачами вищої освіти засвоєні основи ефективного розподілу та перерозподілу капіталу домогосподарства, встановлені пріоритети власного розвитку, відпрацьовані навики комунікацій.

 

  1. У рамках наукових заходів відбулась зустріч з експертами-практиками страхового бізнесу. Студенти спеціальності 071«Облік і оподаткування та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь у обговоренні сучасних страхових тенденцій із Генеральним директором Асоціації «Страховий бізнес» Черняховським Вячеславом. Під час он-лайн зустрічі здобувачі вищої освіти отримали відповіді на питання щодо стратегії розвитку страхового ринку в Україні та європейських країнах, напрямів удосконалення законодавства та характеру імплементації Директив ЄС.

 

 

  1. З метою вдосконалення начального процесу та популяризації наукової діяльності науково – педагогічними працівниками кафедри фінансів, обліку та аудиту проведено відкриті заняття за темами: «Майнове страхування (к. е. н., доцент Горбачова Оксана Миколаївна); «Реальні інвестиції, їх сутність та критерії оцінки» (к. е. н., доцент Рибак Олена Миколаївна). Під час проведення занять застосовувались методи дистанційного навчання, активно використовувались загальнонаукові методи пізнання та дослідницької діяльності, тренінгові, діалогово-комунікаційні методи. У рамках інтерактивних стратегій навчання було застосовано мозковий штурм, обговорення та дискурс.

 

 

         Акцент було зроблено на ролі страхування та реальних інвестицій у забезпеченні партнерських відносин між країнами та досягненні цілей сталого розвитку.

Таким чином, кафедра фінансів, обліку та страхування зробила гідний внесок у святкування  Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку!!!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається