КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРАКТИКОМ СОФІЄЮ БІЛЯК, ГОЛОВНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ АТ «УКРЕКСІМБАНК»

26 жовтня 2021, 1:36 pm Автор 
Прочитано 40 разів Останнє редагування Середа, 27 жовтня 2021 13:42

26 жовтня 2021 року об 12:00 відбулася запланована конференція Zoom за участю головного спеціаліста з підбору та адаптації персоналу АТ «УКРЕКСІМБАНК» - Софією БІЛЯК, професорсько-викладацького складу кафедри фінансів, обліку та оподаткування, здобувачів вищої освіти за випусковими спеціальностями 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» у кількості 76 учасників.

Наші юні випускники фінансисти, обліковці та аудитори отримали відповіді на безліч питань, а саме: Хочеш почати працювати, проте не визначився де саме? Пропозицій багато, але маєш сумніви в надійності працедавців? Тебе переповнюють цікаві ідеї і ти прагнеш бути причетним до розвитку країни? Тоді тобі саме до нас в ат «укрексімбанк»!

Софія БІЛЯК наголосила на тісному зв’язку окреслених практичних питань здобувачів із системою професійної етики фінансиста, банкіра, обліковця. Вона зробила акцент на вимогах банківської установи до компетенцій робітників, на певних навчальних дисциплінах, які їх формують, тощо. 

Переконані, що здобувачі вищої освіти ще з більшим інтересом будуть вивчати професійно-орієнтовані дисципліни кафедри фінансів, обліку та оподаткування!!!!

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається