В понеділок 07.02 2022 в офісі стейкхолдера кафедри Фінансів, обліку та оподаткування, ФЕБА НАУ відбулась зустріч здобувачів вищої освіти, викладачів та працівників професійної газети «Все про бухгалтерський облік"

8 лютого 2022, 12:39 pm Автор
Прочитано 234 разів Останнє редагування Неділя, 13 лютого 2022 12:54

Серед запрошених здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Діана Руденко, Людмила Галушко, Анастасія Коваленко, Євгеній Терещенко, Анастасія Іванова, Анастасія Гармаш, Анастасія Лебедєва, Андрій Стінковий.

Серед організаторів та учасників заходу: завідувач кафедри фінансів обліку та оподаткування Тетяна КосовА, заступник директора з суспільних комунікацій Олена СаплінА та голова факультету економіки та бізнес-адміністрування Первинної профспілкової організація працівників ФЕБА НАУ, наставник академічних груп Олена ЖАМ.

Напередодні виходу чергового номера здобувачі вищої освіти познайомились з особливостями роботи в газеті, отримали інформацію про її історію та досягнення. Особливу увагу було приділено питанню сучасних вимог ринку праці до випускників вищих навчальних закладів України.

Дискусійною виявилась тема необхідних компетентностей, що відрізнятимуть бухгалтера та аудитора в майбутньому, додатково обговорювались результати навчання, що отримає здобувач спеціальності 071 «Облік і оподаткування» в Національному авіаційному університеті на базі кафедри Фінансів, обліку та оподаткування.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua