16 травня 2017, 12:00 am Автор
Прочитано 85924 разів Останнє редагування Середа, 31 травня 2017 04:07

15.05.2017 р. з ініціативи газети «Все про бухгалтерський облік» відбулось вручення грамот кращим студентам спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа і страхування» за досягнення у навчанні та науковій роботі. Також, усі нагороджені студенти отримали навчально-методичні матеріали для підготовки до аудиторних занять. Окрім урочистого нагородження, метою заходу було ознайомлення студентів та викладачів з оновленим сайтом газети «Все про бухгалтерський облік» та можливостями для студентів подальшого їх працевлаштування.