8.06.2019 День відкритих дверей в Національному авіаційному університеті

10 червня 2019, 7:00 am Автор
Прочитано 870 разів Останнє редагування Понеділок, 10 червня 2019 07:02

До Національного авіаційного університету на День відкритих дверей 8 червня 2019 року завітали випускники  шкіл, ліцеїв та коледжів України. В програмі заходу: робота консультаційного центру Приймальної комісії, зустріч з адміністрацією НАУ, ознайомлення з умовами та порядком проведення пробного ЗНО-2019.

У холі першого корпусу працювала виставка-презентація інститутів та факультетів університету. Вступники-2019 мали змогу  познайомитись з історією університету, науковими здобутками, навчально-педагогічним потенціалом одного з провідних університетів України. Можливості й переваги навчання презентували провідні науково-педагогічні працівники  університету.

Випускники та їх батьки мали змогу по спілкувати з провідними викладачами всіх кафедр що входять до складу Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Після ознайомлення з виставкою та привітання ректора майбутні студенти відвідали майстер-класи провідних фахівців факультету економіки та бізнес-адміністрування.