Профорієнтаційні заходи ФЕБА

5 березня 2020, 7:09 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 44 разів

Представники факультету економіки та бізнес-адміністрування, у складі науково-педагогічних працівників  факультетів та інститутів НАУ, у м. Біла Церква презентували можливості й переваги навчання в Національному авіаційному університеті для учнів 11 класів шкіл білоцерківського району. 

Факультет економіки та бізнес-адміністрування був представлений доцентом кафедри міжнародної економіки Сергієм Литвиненком та студенткою групи ЕМ 411Б Євгенією Бригинець.

Під час презентації факультету майбутнім абітурієнтам було докладно представлено інформацію щодо переліку спеціальностей та освітніх програм, участі у науковій роботі, міжнародних проектах, програмах мобільності та можливість навчання англійською мовою, перспективи працевлаштування після закінчення навчання.

Учні ознайомилися із презентаційними матеріалами кафедр факультету, отримали відповіді на свої питання, майбутніх абітурієнтів було запрошено на День відкритих дверей, пробне ЗНО, дні науки та до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах НАУ.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається