Відбувся тренінг «ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСОБИСТОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВИХ ВІДНОСИН: ЧАС НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ»

4 березня 2020, 8:15 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 48 разів Останнє редагування Середа, 04 березня 2020 08:18

03 березня 2020 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки та бізнес-адміністрування, за сприянням Асоціації SPACETIME та Інституту соціально-економічних ініціатив відбувся тренінг «ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСОБИСТОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВИХ ВІДНОСИН: ЧАС НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ».

Всі запрошені студенти факультету мали змогу у цікавій формі ознайомитись з принципами системи особистої ефективності, щоб в подальшому використовувати це як головний інструмент кар’єрного зростання та професійної самореалізації!

Учасники тренінгу мали змогу побудувати індивідуальні системи особистісної ефективності з багатокомпонентним аналізом.

Тренінг за авторською методикою проводила професійний бізнес - тренер, директор Департаменту інтеграції освітніх програм Асоціації SPACETIME, доктор економічних наук, професор Тетяна Пішеніна.

Освітній захід поєднався із святкуванням на честь створення кафедри ФБСС. Дуже вдячні всім за цікаво проведений час разом!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається