Свято «Дня фінансиста» на ФЕБА

29 жовтня 2019, 3:18 pm Автор
Прочитано 817 разів Останнє редагування Вівторок, 29 жовтня 2019 17:00

29 жовтня науково – педагогічні працівники та студенти  кафедри фінансів, банківської справи та страхування Факультету економіки та бізнес - адміністрування відсвяткували «День фінансиста».

Зі святом фінансистів ФЕБА поздоровили декан факультету С.Петровська та завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Н.Соловей. В рамках урочистих заходів всі бажаючі могли прийняти участь у різноманітних конкурсах, отримати смачні призи та пам’ятні сувеніри, оцінити активність та позитивний настрій студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Особливим гостем на святкуванні стала представник Національного банку України управління зв’язків з громадськістю та фінансовою обізнаністю Департаменту комунікацій Олена Тригуб з лекцією: «Управління особистими фінансами та формування статків».

В ході спілкування з лектором студенти додатково отримали інформацію про різноманітні програми стажування на базі НБУ, конкурси наукових робіт, глобальні ініціативи,  інші цікаві організаційні заходи. Лектор надала практичні рекомендації відносно інформаційних джерел НБУ, докладно поінформувала про можливості спеціальних сайтів регулятора та інформаційні канали, що значно спрощують процес пошуку та систематизації фінансових даних та аналітики.

Серед багатьох інших особливих друзів, що зібрались привітати кафедру, варто виділити Антона Сергійовича Курганського українського громадського діяча, спортсмена, економіста, випускника кафедри фінансів НАУ, президента Київської федерації бодібілдингу та фітнесу (KFBF), державного службовця в Міністерстві освіти і науки України.