В рамках постійно діючого проекту «Зустрічі з практиками авіаційної галузі» 9 грудня 2020 року була організована відкрита зустріч студентів з експертом авіаційного ринку

10 грудня 2020, 7:00 am Автор
Прочитано 676 разів Останнє редагування Четвер, 10 грудня 2020 07:12

Відкрита зустріч студентів з

експертом авіаційного ринку Богданом Долінце

В рамках постійно діючого проекту «Зустрічі з практиками авіаційної галузі» 9 грудня 2020 року була організована відкрита зустріч студентів з  експертом авіаційного ринку, Головою громадської ради Державного агентства інфраструктурних проектів України  Богдана Долінце на тему «Авіаційна галузь: нові реалії та виклики», ініційована кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ.

Під час публічної лекції було наголошено на проблемах авіаційної галузі та  зроблено акцент на можливостях підтримки в умовах пандемії коронавірусу. В IATA припускають, що лише у четвертому кварталі 2021 року можна говорити про відновлення прибутковості галузі: коли агресивне скорочення витрат в авіакомпаніях припиниться, країни почнуть активно відкривати кордони і потік пасажирів помітно зростатиме. Українські авіакомпанї адаптуються до труднощів, однак, попри це, вони потребують державної підтримки та відновлення довіри споживачів. Наводились конкретні приклади багатьох країн, де авіапідприємства отримали допомогу урядів. Богдан Долінце звернув увагу на  можливості підтримки українських авіаперевезень. Презентований матеріал був наскільки насичений аналітикою та прикладами з практики, що викликав достатньо жваве обговорення з боку як студентів, так і викладачів.

Студенти цікавилися досвідом Богдана Долінце у студентські роки його навчання у Національному авіаційному університеті, зокрема щодо участі у конкурсі Zavtra.ua, також можливостями професійного розвитку та критеріїв успішності професійної діяльності в авіаційній галузі.

Запис публічної лекції доступний: https://drive.google.com/file/d/11y_QX9EsDScVeyGYKy5h0JXLyPORgvVp/view

У завершення зустрічі модератор - професор Наталя Ушенко, завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій подякувала за відкритість до партнерства. Висловила впевненість у продовження співпраці та сподівання щодо перспективної залученості студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» до  участі в розробці проектів та реалізацію фахових ідей майбутніх «авіаторів бізнесу».