Відбулась лекція від випускників "Організаційно-правова форма та система оподаткування: що обрати"

15 травня 2020, 2:15 pm Автор
Прочитано 703 разів Останнє редагування Неділя, 24 травня 2020 12:15

14 травня 2020 року на кафедрі обліку та аудиту відбулася чергова лекція циклу від випускників на тему: "Організаційно-правова форма та система оподаткування: що обрати?", яка на вимогу часу була проведена в он-лайн форматі, що дало змогу не тільки дотриматися самоізоляції, а і відвідати її усім охочим або передивитися запис пізніше. Спеціаліст  Infopulsе  Лук'яненко Оля розповіла студентам про переваги та недоліки ТОВ та ФОП, про особливості реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності та основні критерії вибору організаційно-правової форми та системи оподаткування. По завершенню лекції Лук'яненко  Оля відповіла на запитання, які виникли у студентів під час лекції та домовилася з ними про тему наступної зустрічі.