30 квітня 2020, 5:37 am Автор
Прочитано 713 разів Останнє редагування Понеділок, 04 травня 2020 06:03

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг», Табачук Наталію, студентку 2 курсу, здобувача ОС «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Маркетинг» факультету економіки та бізнес-адміністрування, та її наукового керівника – Шевченко Анну Валеріївну, к.е.н., доц., доцента кафедри маркетингу.

Підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів ЗВО у 2019/2020 н.р. за результатами ІІ туру відбувалось в умовах карантину в онлайн-режимі на базі Хмельницького національного університету. На підставі незалежного рецензування та відкритого обговорення дипломних робіт журі присудило нашій студентці призове І місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих та наукових звершень!