Проведення вебінару «Академічна доброчесність - основа сталого наукового розвитку університету та дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти»

2 травня 2020, 5:42 am Автор

29.04.2020 о 11.20 з використанням платформи  Google Meet для студентів та викладачів ФЕБА професором кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування Пілецькою С.Т. був проведений вебінар «Академічна доброчесність - основа сталого наукового розвитку університету та дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти».

Було розглянуто наступні питання: академічна доброчесність відповідно до Закону України «Про освіту», фундаментальні цінності академічної доброчесності, особливості соціальних характеристик студентів та інші.

Участь в вебінарі прийняло 29 чоловік, серед яких  викладачі, а саме: д.т.н., проф. Ареф’єва О.В., д.е.н., проф. Касьянова Н.В., к.е.н., доцент Соловей Н.В., к.е.н., доцент Рибак О.М., к.е.н., доцент Жам О.Ю., ст. викладачі Дуксенко О.П., Криворучко О.В. та інші.